КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
іменi І. К. Карпенка-Карого

Н А У К О В И Й  В І С Н И К
Офіційний сайт
В и п у с к и (№) A b s t r a c t Інформація для авторів Редакційна колегія К о н т а к т и ОГОЛОШЕННЯ
Етика публікацій


Етика публікацій

При публікуванні матеріалів, поданих Авторами і схвалених Рецензентами, редакція дотримується стандартів Кодексу поведінки COPE, затверджених Комітетом з питань етики публікацій. Матеріали редагуються редактором на основі об’єктивності та відповідно до вищих міжнародних стандартів.

Редакція має право відхиляти статті, які не відповідають вимогам та тематиці збірника, і залишає за собою право на стилістичні зміни, погоджуючи виправлення з Автором, якщо це може якимось чином змінити зміст тексту.

Думки та пропозиції, висловлені у статтях, не обов'язково збігаються з поглядами редакції. За достовірність інформації у статтях, точність імен, дат, прізвищ та цитат відповідальність покладається на автора.

Редакція залишає за собою право на незначні літературні формулювання текстів та скорочень із збереженням авторського стилю. Надані матеріали не повертаються і не можуть публікуватися в інших наукових журналах. У разі плагіату за надані матеріали відповідає Автор(ри).

Правила транслітерації

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 555 «Про регулювання транслітерації українського письма на римську писемність» затверджується офіційна транслітерація українського письма на римську писемність, встановлюються чинні правила транслітерації імен та прізвища громадян України за римським шрифтом у закордонних паспортах.

На сайті: http://shub123.ucoz.ru/Sistema_transliterazii.html можна скористатись безкоштовною програмою транслітерації українського тексту на римський сценарій згідно з правилами транслітерації Державного департаменту США.

 

  


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»© 2014 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co