КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
іменi І. К. Карпенка-Карого

Н А У К О В И Й  В І С Н И К
Офіційний сайт
В и п у с к и (№) A b s t r a c t Інформація для авторів Редакційна колегія К о н т а к т и ОГОЛОШЕННЯ
Проблематика


Проблематика

Збірник наукових праць «Науковий вісник» є виданням Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (заснований 2006 р.). Це рецензований часопис з відкритим доступом, що презентує сучасний розвиток та досягнення театру, кіно і телебачення, динаміку сучасних процесів у цих галузях як в Україні, так і за кордоном.

Тематична спрямованість «Наукового вісника» передбачає висвітлення історичних шляхів розвитку названих напрямів, результатів наукових досліджень у цих галузях та аналіз теоретичних, мистецтвознавчих, педагогічних і соціологічних аспектів сценічного, аудіовізуального мистецтва, архівних розвідок.

Видання «Науковий вісник» має такі розділи:

  • сценічне мистецтво;
  • екранні мистецтва;
  • культурологія;
  • мистецька педагогіка,
  • архів;
  • бібліографія.

У цих розділах висвітлюється історія розвитку театру, кіно, їх теоретичне підґрунтя, розповіді про окремих видатних діячів і педагогів у цих галузях та їх наукові досягнення, культурологічні й соціологічні напрями в розвитку історії людства. Архівні матеріали дають змогу ознайомитись із довго замовчуваними іменами діячів театру та кіно й аспектами тогочасної політики щодо цих галузей в Україні у ХХ столітті. Бібліографічні матеріали презентують сучасні видання в сфері театру, кіно, педагогіки, соціології тощо.

Матеріали, подані Автором (Авторами), повинні мати відповідну спрямованість.

 

  


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»© 2014 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co